تاثیر ویژه ابعاد و اندازه مبل های راحتی

ابعادی که باید در نظر گرفته شود:
ابعادی که برای مبل خود انتخاب می کنید نه تنها در سبک، بلکه سطح راحتی آن را نیز تعیین می کند. یکی با ارتفاع صندلی / پشتی بالاتر و عمق صندلی کم، تمایل دارد به سمت سنتی‌تر تکیه کند.

از این رو برای دانستن قیمت مبل راحتی ارزان می توانید به مراکز و نمایندگی های فروش این نوع از محصول مراجعه نمایید.

آنها را برای یک محیط رسمی مناسب تر می کند. آن روی سکه. یک مبل واقعاً پایین و عمیق، احساس آرامش و راحتی بیشتری خواهد داشت و به نظر می رسد که مستقیماً مربوط به دوران دهه 60 و 70 است.

در وسط این دو، سبک مدرن‌تر و امروزی‌تر نهفته است و یکی از آن‌هایی است که بیشتر ما در جستجوی… پیچیده‌تر و در عین حال دنج هستیم. بنابراین دقیقاً آن ابعادی که باید به دنبال آن بگردید چیست؟

جدیدترین ویدیوهای من
طول مبل: این یک بعد است که بیشتر با مقدار فضایی که در اختیار دارید تعیین می شود تا ترجیح شما برای راحتی.

برای اطلاع و یادگیری از طرز تهیه مربای هویج غلیظ می توانید از سایت های بسیار معتبر اطلاعات لازم را به دست بیاورید.

مبل‌های استاندارد در اندازه‌هایی از 72 تا 96 اینچ عرضه می‌شوند، در حالی که صندلی‌های عاشقانه بیشتر در محدوده 48 تا 72 اینچ هستند.

امیلی معتقد است که اگر فضای کافی برای آن داشته باشید، یک مبل بلند 84 اینچی ایده‌آل است، زیرا حتی کسی که 6.4 اینچ است نیز می‌تواند به راحتی در نمایشگاه بعدی خود بخوابد.

عمق صندلی: به نظر من، این مهمترین بعد یک مبل است، خیلی کم عمق است و احساس می کنید نمی توانید استراحت کنید اما خیلی عمیق هستید و دوباره بچه کوچکی هستید که پاهایتان در هوا آویزان است.

میانگین عمق صندلی بین 21-24 اینچ است. اگر دوست دارید صاف بنشینید، 20-22 اینچ برای شما ایده آل است.

یکی از بهترین روش ها و طریقه مصرف زیره سبز برای لاغری شکم را می توانید از سایت مطلع شوید.

کسانی از شما که دوست دارید استراحت کنید/دراز بکشید، سپس 23 اینچ تا حداکثر 26 اینچ چیزی است که به دنبال آن هستید. هر چه بیشتر باشد و می توانید فقط یک تخت خواب بخرید.

ارتفاع صندلی: اکثر مبل ها، صندلی های برجسته و صندلی های غذاخوری دارای ارتفاع استاندارد صندلی 18 اینچ هستند.

یک مبل می تواند از 15 اینچ تا 20 اینچ باشد. فاکتور اصلی که باید در نظر بگیرید این است که عمق صندلی شما چقدر است؟ اگر یک مبل عمیق و کم ارتفاع داشته باشید، بیرون آمدن از آن را بسیار دشوار می کند.

بنابراین اگر دوست دارید مبل شما 24 تا 26 اینچ عمق داشته باشد، سعی کنید یک یا دو اینچ به آن اضافه کنید تا راحت‌تر شود، مگر اینکه این موضوع مشکلی نداشته باشد و سبک را بیش از هر چیز دیگری دوست داشته باشید.

ارتفاع پشتی: بدترین احساس این است که روی یک مبل راحتی بنشینید و فقط به پشت تکیه دهید و احساس کنید که خیلی کوتاه می ایستد و بدون تکیه گاه است.

برای دانستن و نحوه تعرفه گذاری خدمات پرستاری شامل چه کسانی میشود لازم است به مراکز خدماتی مراجعه نمایید.

به همین دلیل یک قانون خوب این است که یک مبل با ارتفاع پشتی 30 تا 36 اینچ پیدا کنید. هر چه مبل عمیق‌تر باشد، می‌تواند در آن محدوده کمتر باشد، زیرا طبیعتاً می‌خواهید در وضعیت آرام‌تری بنشینید و به ارتفاع کمتری نیاز دارید.

ارتفاع بازو: آخرین اما نه کم اهمیت ترین جایی که تکیه می دهیم و سر خود را روی آن می گذاریم، تکیه گاه دست. به دنبال یک مبل با ارتفاع بازو بین 7 تا 9 اینچ باشید، این ارتفاع از بالای بالشتک صندلی تا بالای تکیه گاه اندازه گیری می شود.

 • منابع:
  1. The Rules To Picking The Most Comfortable Sofa (Plus The Ones We Can Guarantee)
 • تبلیغات: 
  1. مردی با زرشک بنزین تولید کند!
  2. خرید مستقیم پارچه لگ چرم متری
  3. نمایندگی فروش ساک ورزشی زنانه ارزان
  4. مرکز فروش عمده قلم الماس در ایران